Kávový bloger

Ako bol v Inkognite „recenzent kávy“

V jeden septembrový štvrtok mi pípla správa s otázkou, či by som neprišiel vystupovať do relácie Inkognito. Ako kávový bloger. Teda recenzent kávy. Myslel som si, že si niekto robí srandu. Ibaže nerobil. V nedeľu som už cestoval do Bratislavy a v pondelok sme nahrávali.

Mimo komfortnej zóny

Ísť pred kameru je pre mňa cesta mimo komfortnej zóny, ale napokon sa pred ňou vždy cítim dobre. Je to čudné. Povedal som si, že je to skvelá príležitosť odpromovať kávu pre širokým publikom a išiel som. Veď „najväčšie zázraky sa dejú mimo komfortnej zóny“. Tak reku poďme na to.

Líška

Ráno pred ôsmou som s mojim bourákom zastal pred JOJkou a odrazu líška. Normálna, skutočná, motala sa tam jak káble v parlamente. Zo zákulisia by som nemal prezradiť asi nič, ale poviem aspoň to, že pri sledovaní nahrávaní iných účastníkov som sa fakt dobre bavil. Párkrát som vybuchol smiechom.

Šoko the king

Telku nepozerám a nie som ani fanúšik stand upov, takže Šoka až tak nepoznám. Ale tvl… mal som pocit, že ten človek vie úplne všetko. Vyzeral a pôsobil ako super chlapík. No a pri Mišovi Hudákovi som mal zasa pocit, že vie všetky vtipy sveta. Nejaký vyhrabal dokonca aj na kávu.

Indícia

Už vopred som dostal informáciu o tom, aby som si pripravil návrhy indícií. Napokon sme sa po spoločnej porade takticky rozhodli pre „pretekanie“, keďže takmer celý môj profesijný život bol spätý s Formulou 1. Predpokladám, že ľudia, ktorí ma poznajú z oblasti F1, boli napokon trochu prekvapení. Mne sa však pred očami vybavuje už len krásne pretekanie kávy.

Recenzent kávy

Na poslednú chvíľu zmenili jednu vec: nebol som kávový bloger, ale recenzent kávy. Lebo babky na Orave vraj nevedia, čo je to bloger. Ako recenzent sa profilovať nechcem. Som len bloger, ktorý si píše názory a novinár, ktorý sprostredkúva názory odborníkov. V každom prípade, ďakujem JOJ, bolo to super. A aj Orava je super.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close