Exkluzívne

Baristi Blogu o káve budú v Lučenci rozdávať výberovú kávu zadarmo

Blog o káve on tour. Tieto slová najlepšie vystihujú to, čo by sme chceli robiť častejšie. Cestovať, chodiť medzi ľudí a prostredníctvom ochutnávok najlepších výberoviek šíriť povedomie o kvalitnej káve. V pondelok 14. augusta 2023 od 13:00 do 18:00 sa celý tím Blogu o káve predstaví v Lučenci.

Možno viete, možno nie, ale Lučenec má vynikajúcu pražiareň výberovej kávy Barista Coffee Roasters. Vedie ju Miroslav Boltvan, do ktorého prevádzky Barista Kaviareň na Masarykovu 12 v pondelok zavítame. Filip Lörinc bude pripravovať espresso, Gabriela Drenková filtrovanú kávu a so mnou si budete môcť len tak pokecať.

Káva zadarmo, balíčky so zľavou

Výberová káva bude počas daných piatich hodín k dispozícii zadarmo. Na výber budete mať espresso alebo filtrovanú kávu. Ak by ste sa rozhodli pre niečo iné, napríklad mliečne kávové nápoje, tak tie budú dostupné za klasickú cenníkovú cenu.

Chceme odpromovať len samotnú výberovú kávu vo svojej najčistejšej forme, teda (ideálne) bez mlieka a cukru. Keď vám káva zachutí, balíčky lučeneckej pražiarne Barista Coffee Roasters si budete môcť zakúpiť s 10-percentnou zľavou.

Barista kaviareň - ponuka káv od Barista Coffee Roasters
Na poličke budú pripravené balíčky s kávou, ktoré si môžete zakúpiť so zľavou.

Oslovenie nových ľudí

„Z toho, že k nám do Lučenca zavíta redakcia Blogu o káve v plnej zostave, mám veľkú radosť,“ povedal majiteľ Barista Coffee Roasters Miroslav Boltvan. „Slovenská kávová scéna potrebuje takéto promo ako soľ. Verím, že k nám v tento deň príde veľa nových ľudí, ktorých dokážeme zaujať a nakaziť výberovou kávou.“

„Ja som už takúto akciu absolvoval v Košiciach a zažili sme poriadny nával ľudí. Nemali sme šancu zastaviť sa ani na najmenšiu chvíľu,“ uviedol barista Filip Lörinc. „Verím, že v Lučenci to bude podobné. Budeme radi, keď spoznáme členov lučeneckej kávovej partie, ktorá už je na výberovku zvyknutá, ale hlavne chceme výberovú kávu ukázať novým ľuďom.“

“Veľmi sa tešíme na to, že si vyskúšame prácu v novom meste a za iným barom, na aký sme doma zvyknutí,” pridala pár slov Gabriela Drenková. “Ja sa budem venovať príprave filtrovanej kávy, lebo to je moja doména, ktorej sa venujem najradšej. Teším sa na nové tváre a rovnako aj na to, že si s ľuďmi povymieňame vedomosti a skúsenosti, prípadne len na milé slovo naživo.”

Takže nezabudnite: pondelok 14. augusta 2023 od 13:00 do 18:00 bude plná zostava Blogu o káve v Barista Kaviarni na Masarykovej 12 v Lučenci. Príďte ochutnať výberovú kávu, pripravíme vám ju zadarmo.

Barista kaviareň - pohľad zvnútra von
Barista Kaviareň je „family friendly“. Vo dvore sa zabavia aj deti.
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close