Nezaradené

Pôsobíte v kávovej oblasti? Buďte partnerom Blogu o káve a zviditeľnite sa

Chcete sa presadiť v kávovej oblasti, podnikáte v nej a hľadáte priestor, vďaka ktorému by ste sa mohli viac zviditeľniť? Máme pre vás dobrú správu: ste tu správne, pretože my vám pomôžeme doslova za pár drobných.

Kto sme?

Internetová stránka blogokave.sk oslávi 14. januára 2021 svoje prvé narodeniny, ale za pomerne krátky čas sa prostredníctvom vyše 430 publikovaných článkov stihla výrazne prihlásiť o slovo.

Blog o káve už vybudoval silné komunity na Instagrame i Facebooku a pripravil si dlhodobý plán, prostredníctvom ktorého by chcel postaviť najsilnejšiu platformu v internetovom priestore slovenského kávového trhu.

Poďme do toho spolu…

Súčasťou tohto plánu je aj nájdenie partnerov, ktorým by sa priestor na Blogu o káve mohol hodiť. Či už ide o predajcov kávy, kávovarov, mlynčekov, či akéhokoľvek príslušenstva, ktoré s kávou súvisí.

Máte záujem o podporenie mena svojej značky a jej predstavenie väčšiemu počtu zákazníkov? My vám s tým pomôžeme. Ak túžite po zviditeľnení sa pred presne cielenou slovenskou kávovou komunitou, Blog o káve je tu pre vás.

Koho oslovíte?

V decembri 2020 navštívilo webovú stránku blogokave.sk celkovo 6 589 unikátnych návštevníkov, z ktorých bolo 54 percent mužov a 46 percent žien.

Okrem toho oslovíte vyše 2 000 followerov Blogu o káve na Instagrame, vyše 2 000 na Facebooku a mnoho ďalších, ktorých „trafíme“ prostredníctvom YouTube, prípadne vhodne volených hashtagov.

No a aby toho nebolo málo, podiel z peňazí, ktoré investujete do kúpy reklamy, je určený na boostovanie vašich príspevkov, takže vás to vlastne nič nestojí a týmto spôsobom ešte viac rozšírime dosah a intenzitu celkového oslovenia.

Ako oslovíte potenciálnych zákazníkov?

  • bannerovou reklamou na titulnej stránke blogokave.sk, prípadne vnútri článkov (728×90)
  • natívnymi článkami napísanými profesionálnym redaktorom s 20-ročnými skúsenosťami
  • zmienkami a reklamou v príbehoch na Instagrame a Facebooku
  • vyskakovacími pop-up oknami na vybraných stránkach webu
  • otestovaním vašich produktov + video výstupmi na YouTube

Dlhodobým partnerom ponúkame aj:

  • samostatnú rubriku s článkami v hornom menu blogokave.sk
  • samostatný box s viacerými viditeľnými článkami na titulnej stránke

Koľko vás to vyjde?

Minimálna suma za spoluprácu je 99€ mesačne s DPH. Finálna cena závisí od šírky spektra využitých služieb a počtu výstupov. Je to vec dohody.

Ak si s nami viete predstaviť spoluprácu, kontaktujte nás na adrese redakcia@blogokave.sk. Skontaktujeme sa, dohodneme sa na objeme poskytovaných služieb a cenovej kompenzácii.

Tešíme sa na vás!

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close