Zaujímavosti o káve

Britská firma predstavila nový typ kávokoly

Káva je dobrá sama o sebe, avšak aj v kombinácii so všetkým možným. Dáva sa do nej zmrzlina, alkohol a pokojne sa dá miešať aj s kolou. Už pred časom sme vás informovali o projekte spoločnosti Pepsi zvanom Pepsi Café, nuž a teraz je tu Coffee Cola.

S novým produktom prišla britská spoločnosť Jimmy’s Iced Coffee, ktorá štyri 275-mililitrové fľaštičky predáva za 6,67 libier (podľa aktuálneho kurzu 7,44€, pozn. autora), no pri objednaní desiatich balíčkov zákazník platí len za sedem.

Na jednej strane má ísť o osvieženie, na druhej o toľko potrebné nakopnutie.

„Coffee Cola bude úžasným prírastkom našej rodiny,“ povedal spoluzakladateľ spoločnosti Jim Cregan pre FEMAIL. „Vzdali sme sa akejkoľvek formy mlieka a napokon je to také občerstvujúce, ako len môže byť. Popoludní na vás niekedy môže prísť kríza, ale naša coffee cola vám pomôže dostať sa cez ňu. Je perlivá, je to kola, má v sebe dávku espressa a chutí absolútne mega.“

Nová „kávokola“ je aktuálne k dispozícii prostredníctvom internetovej stránky Jimmy’s Iced Coffee a v eshope je to v týchto chvíľach najžiadanejší produkt. Postavený je na základe stopercentnej arabiky pochádzajúcej z jedného zdroja, má certifikát Rainforest Alliance a na sto mililitrov nápoja obsahuje menej ako 5 gramov cukru.

Dodajme, že jedna 275-mililitrová fľaštička má len 52 kalórií.

View this post on Instagram

Coffee cola in the sun. It’s just brilliant. #KYCU

A post shared by Jimmy's Iced Coffee (@jimmysicedcoffee) on

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close