Nezaradené

Casa del Caffé má nový eshop, využite uvádzaciu zľavu

Spoločnosť Casa del Caffé, ktorá na trhu pôsobí už dvadsať rokov, spustila nový eshop. Stalo sa tak dnes, 16. januára 2021. Nakupovanie bude vďaka nemu pre zákazníkov jednoduchšie a intuitívnejšie.

„Starý eshop sme mali už dvadsať rokov a aj keď sme ho párkrát vylepšovali, bolo načase nahradiť ho,“ povedala nám zástupkyňa Casa del Caffé Karin Šturcová. „Povedala by som to tak, že odrobil svoju robotu a odrobil ju dobre. Vyzrel však čas na novší variant, vďaka ktorému to zákazníci budú mať jednoduchšie.“

Návštevníci webovej stránky www.casadelcaffe.sk sa môžu tešiť na prehľadnejšie zoradenie produktov, drobné grafické doplnky, ako napríklad prehľadné zobrazenie krajiny pôvodu, odrody, chuťových tónov či dostupných certifikátov, ale aj na vylepšenú mobilnú verziu.

Zákazníci si veľmi jednoducho navolia požadované mletie (5 variantov) a rovnako aj veľkosť balenia. Pri každej káve si navyše prečítajú aj zaujímavú pikošku a dozvedia sa niečo navyše.

Casa del Caffé sa okrem predaja kávy orientuje aj na predaj kávovarov a mlynčekov. Na eshope sú pritom k dispozícii aj ďalšie doplnky pre prípravu a uskladnenie kávy, ale zakúpiť si viete napríklad aj čaj.

Dodajme, že do konca januára môžete využiť zľavový kód „BLOGOKAVE“, vďaka ktorému budete mať na www.casadelcaffe.sk zľavu vo výške 15 percent na všetku dostupnú kávu a čaj.

A na našej facebookovej stránke pripravíme spolu s Casa del Caffé súťaž o kávu a dózu na uskladňovanie kávy. Sledujte nás.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close