Kávový bloger

Čierny november Coffeeinu: Akcie, ktoré je hriech nevyužiť

Slovenská pražiareň kávy Coffeein spustila akciu ČIERNY NOVEMBER, počas ktorej sa oplatí nakupovať. Dostaneš jednak výbornú kávu z domácej pražiarne, ale tešiť sa môžeš aj na darčeky, dopravu zadarmo a okrem toho aj na veľmi príjemnú zľavu. Zľavový kód znie NAJLEPSIAKAVA10.

Čo ti dá Coffeein?

Ku každej objednávke, ktorú spravíš na eshope coffeein.sk, dostaneš ako darček 50 gramov výberových orieškov a za každých 20 eur nákupu dostaneš 50 gramov kávy. Pri nákupe nad 35 eur budeš mať okrem toho dopravu zadarmo. A to je len začiatok.

Zľavy, zľavy, zľavy

Od okamihu, ako sa zaregistruješ na webe coffeein.sk, budeš mať všetky produkty na eshope v 5-percentnej zľave. No a aby toho nebolo málo, s kódom NAJLEPSIAKAVA10 ti z ceny nákupu odrátajú ešte 10 percent. Nakúpiš za stovku, 15€ ide rovno dole a darčeky máš vybavené.

Pri registrácii okrem toho dostaneš kupón na 3€, ktorý vieš využiť do jedného mesiaca. Odporúčam teda teraz využiť zľavový kód a o približne 30 dní aj spomínaný kupón.

Najpredávanejšie kávy

Oslovil som majiteľa Coffeeinu Peťa Szaba a opýtal som sa ho na tri najpredávanejšie kávy. Nech pomôže s výberom. Cuba Sierra Maestra, Brasil Cerrado DiamondHonduras Jerusalén Geisha v spracovaní Natural,“ odpovedal. Keď chceš staviť na istotu, nakupuj toto.

Najlepšie kávy

Peťovi som položil aj otázku týkajúcu sa najlepších káv, ktoré má v ponuke. Začal menovať Vietnam Lang Biang Natural – svetlé i tmavé praženie, obe Rwandy Gihanga, teda Natural aj Washed. „Vlastne… ťažko mi to takto povedať. Mne chutia všetky, inak by som ich nepredával,“ zasmial sa.

Rekord

Coffeein pomerne rýchlo rastie, predáva už dosť veľa kávy a vďaka tomu rozširuje svoju ponuku. Ja sa chcem aj týmto postom postarať o to, aby bol november ďalší rekordný mesiac tejto pražiarne. Zaslúžia si to. Poď mi s tým pomôcť. Kódik NAJLEPSIAKAVA10 čaká len na teba.

Poď na eshop coffeein.sk, nalož si plný košík a nezabudni použiť zľavový kód NAJLEPSIAKAVA10. Čierny november sa oplatí.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close