DarčekyKávový bloger

Darček pre kávičkára: Čo poteší každého milovníka kávy?

Eshop s kávou

Čaute,

v Blogu o káve sme dlho uvažovali o tom, čím by sme vedeli potešiť vás, kávičkárov. Nie tých „pravých“, lebo tí už asi pijú produkty z istého mesta pod Tatrami, ale všetkých tých ostatných. Tých, ktorí chcú o káve vedieť viac, ktorí chcú spoznať jej tajomné rozmery a ktorí túžia odhaľovať zákutia fascinujúceho kávového sveta.

Dlho sme písali iba články, ale cítili sme, že to nie je úplne ono. Že to celkom nepostačuje a nie je to tá pravá trefa do čierneho. Publikované články síce potešia mnohých z vás a veríme, že sa vďaka ním dozviete niečo nové, ale milovník kávy predsa nechce len čítať. Milovník kávy si ju chce užívať.

Tak sme začali uvažovať o tom, že by sme vám mohli ponúknuť kvalitné kávy. Ale aké? Na trhu ich je veľa a každému predsa chutí niečo iné. Všetci sme jedineční, všetci sme iní, všetci máme iné preferencie. Niekto má rád kyslú výberovku, niekomu ulahodí tmavšie pražená káva možno z Talianska.

Napokon sme to spravili do istej miery šalamúnsky. Teda aspoň si to myslím. Poskladali sme kávové balíčky zložené z produktov rôznych pražiarní. Aby ste mohli ochutnávať, porovnávať a napokon si vďaka tomu možno aj vybrať značku, ktorá je vášmu srdcu najbližšia. Kým ich neochutnáte, tak sa sotva viete dobre rozhodnúť, nie?

Veľmi radi vás preto privítame na kávovom eshope Blogu o káve, kde nájdete postupne sa rozširujúcu ponuku káv viacerých rôznych pražiarní. Vyskúšajte ich a ak sa vám zapáčia, tak ich niekomu zo svojich známych aj darujte. Kávičkár-fajnšmeker sa zaiste poteší.

Kliknite sem.

Majte sa,

Ladislav Király, šéfredaktor blogokave.sk

Darček pre kávičkára a milovníka kávy
Hľadáte darček pre nadšeného kávičkára? Tak to ste na správnom mieste: poďte na eshop.blogokave.sk a vyberte si niektorý z balíčkov.
Casa del Caffé
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozri aj
Close
Back to top button
Close
Close