Nezaradené

De’Longhi: Sľubujeme, že to bude Perfetto

Spoločnosť De’Longhi, ktorá je najväčším výrobcom a predajcom kávovarov na svete, pripravuje prekvapenie. Tešiť sa na neho môžeme už od druhého septembrového dňa, keď sa dočkáme spustenia kampane Perfetto.

Firma sídliaca v talianskom Trevise, ktorá je na trhu už od roku 1902, má podľa našich informácií predstaviť veľkú globálnu tvár a ambasádora značky. Hollywoodsku hviezdu. Zatiaľ nie je zrejmé, kto by to mohol byť, ale De’Longhi už na svojich sociálnych sieťach rozbehlo „teasingovú“ kampaň.

Kampaň by na Slovensku mala niesť názov „Perfetto, od zrnka po šálku“ a spoločnosť ňou chce poukázať na dôležitosť každého kroku v kávovom reťazci. Medzičlánkov je veľmi veľa a každý z nich má vplyv na kvalitu finálneho nápoja, ktorý si napokon vychutnáme.

„Nemôžeme povedať kto, nemôžeme povedať čo. Ale sľubujeme, že to bude Perfetto,“ avizuje De’Longhi na svojich sociálnych sieťach.

My vám však jednu vec prezradíme: do redakcie Blogu o káve sme si práve obstarali kávovar De’Longhi PrimaDonna Soul ECAM610.75.MB. V najbližších týždňoch mu dáme poriadne zabrať a sami sme zvedaví, aký Perfetto bude.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close