Zaujímavosti ku káve

Fanúšikovia Trumpa otvorili kaviareň, propagujú v nej aj držanie zbraní (VIDEO)

eshop s kávou

„God, guns and coffee. It’s all here.“ Aj tieto slová (v preklade „Boh, zbrane a káva. Všetko je tu.“, pozn. red.) odznejú vo video-reportáži z novej americkej kaviarne zvanej Conservative Grounds. Ako vyplýva už z jej názvu, ide o podnik konzervatívcov podporujúci súčasného amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Ten má vo svete všakovakú povesť a nie je príliš obľúbený, avšak v USA je jeho podpora naďalej enormná a množstvo Američanov je presvedčených o správnosti jeho názorov a konania. A asi aj o tom, že globálne otepľovanie je výmysel a blud.

Späť k veci: majitelia spomínanej kaviarne otvorene podporujú právo Američanov držať zbrane a propagovaniu tejto skutočnosti venovali aj celú nástenku (viď priložené video). Nechýbajú plagáty svojho prezidenta a dokonca ani kútik s jeho pracovným stolom, kde sa záujemcovia môžu odfotiť.

Kávičkári okrem toho môžu využiť špeciálne tlačidlo, po stlačení ktorého sa ozve Trumpov hlas. Zaznieť môže všeličo, napríklad aj hláška „som ozaj bohatý“, prípadne „na južnej hranici postavím obrovský múr a zaplatiť ho dám Mexičanom.“ Jednoducho veci, ktorými sa už tento pánko stihol presláviť.

„Už ma ľudia kontaktovali s otázkou, či nemôžu otvoriť franšízy,“ povedal spolumajiteľ kaviarne Cliff Gephart pre pennlive.com. „Volali mi z kaviarne, ktorú by vraj radi zavreli a premenovali na Conservative Grounds.“

Dodajme, že kaviareň Conservative Grounds sa nachádza vo vyše 80-tisícovom meste Largo ležiacom neďaleko Tampy na Floride.

Páči sa ti naša tvorba? Podpor nás cez Patreon alebo kúpou balíčka z eshopu. Vďaka 😉
Značky
Zobraz viac
Káva eshop kvalitná káva

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close