Zaujímavosti o káve

Hľadá sa kávová kráľovná

Spoločnosť Gevalia Kaffe spustila kampaň, v rámci ktorej hľadá kávovú kráľovnú. Tá bude počas týždňa bývať na škótskom zámku Carlowrie, bude o ňu kráľovsky postarané, bude mať vlastného kuchára a dokonca aj dvorného sluhu.

Nuž a okrem toho, že si bude celé dni kráľovsky kávičkovať a oddychovať, dostane 5 000 dolárov, bude jej preplatená cesta a počas daného týždňa bude môcť aj kráľovsky míňať; na tento účel dostane 2 000 dolárov, ktoré si bude môcť užiť napríklad v blízkom Edinburghu.

Záujemkyne sa môžu prihlásiť prostredníctvom stránky gevaliacoffeequeen.com, kde treba vyplniť pár informácií a v rámci maximálneho počtu 250 znakov vysvetliť, prečo by mala byť kráľovnou pravé daná uchádzačka.

„Gevalia vás môže poslať do skutočného zámku, aby ste počas týždňa žili ozaj kráľovsky,“ konštatuje spoločnosť. „Naša korunovaná víťazka si bude užívať kúpeľnú starostlivosť, kráľovský katering a delikátne kávové drinky, po akých jej srdce zatúži. No a okrem toho možno zažije ešte aj jedno či dve prekvapenia.“

„Ak ste pripravená žiť kráľovský život, tak od šance vás delí len tento formulár, ktorý vyplníte za 30 sekúnd,“ dodáva Gevalia Coffee.

Zvláštne je len to, že do súťaže o „kávovú kráľovnú“ sa môžu prihlásiť aj muži. Víťaz bude známy na konci tohto roka a termín pobytu je stanovený na 22. až 28. marec 2020. Nová kráľovná si so sebou môže vziať aj jedného známeho.

Kávová kráľovná: zámok Carlowrie
Takto vyzerá zámok Carlowrie, na ktorom strávi kávová kráľovná parádny týždeň.
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Back to top button
Close
Close