Kávový bloger

Instaraňajky s Blogom o káve

Bol utorok ráno. Okolo siedmej som sa vygúľal z postele a začal nevyhnutný proces preberania, aby som bol o 8:05 schopný začať debatu so skvelou instagramovou expertkou Tami Gončarovou. Pozvala ma totiž do svojho live rozhovoru Instaraňajky.

Keď ma oslovila, skoro som odpadol: veď podcast Levosphere, vďaka ktorému som ju spoznal, som si vypočul minimálne päťkrát. Maximálne ma inšpirovala. Hovoril som jej to, ale podľa mňa mi neverí.

Hodinu dopredu som vstal len preto, aby som odpuchol a v prenose nevyzeral ako zemiak z Chminianskych Jakubovan. Nevydalo, ale pokúsil som sa nahradiť to myšlienkami. Viem, že ak sa môj odkaz má dostať medzi ľudí, musím využiť každú takúto príležitosť.

Instaraňajky a vízia Blogu o káve

Blog o káve nefunguje len tak. Blog o káve má víziu. Aj počas tohto prenosu som sa snažil čo najlepšie vysvetliť zámer celého môjho kávového pôsobenia i stratégiu, ktorú som zvolil. To, že som štipľavý, priamy a miestami extrémne tvrdý, má svoj zmysel.

Rád využívam kvetnatý (nie však vulgárny) jazyk, zapájam emócie, snažím sa zabaviť vás a opatrne vás priviesť k môjmu finálnemu cieľu, o ktorom vám poviem viac v instagramovom rozhovore s Tami. Nájdete ho medzi videami na profile @instaranajky. Prajem príjemné pozeranie a počúvanie.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close