Zaujímavosti

Jožo Ertl tentoraz kávičkoval medzi Ostrou a Tlstou (VIDEO)

Objav skutočnú chuť kávy

Fitnesák, turista a kávičkár Jožo Ertl si nenechal ujsť príležitosť a aj tentoraz sa cez víkend vybral do prírody. Stavil na osvedčenú Veľkú Fatru a prešiel takmer dvadsať kilometrov.

„Tentoraz som si doprial ďalšiu parádnu turistickú sobotu,“ skonštatoval. „Toto video som natočil na skale medzi Ostrou a Tlstou, odkiaľ sme pokračovali na Ostrú, potom na Tlstú, nuž a následne naspäť smerom k Blatnici. Celková bilancia: 18 kilometrov a 1 výborná káva.“

Dodajme, že nadmorská výška Ostrej je 1 247 metrov nad morom, Tlstá leží o 126 metrov vyššie. Východiskový bod, Blatnica, sa nachádza medzi Martinom a Banskou Bystricou. Ak budete mať čas a chuť, určite sa tam zájdite pozrieť.

Nuž a ako vidíte, kávu mal Jožo od našich kamarátov z Casa del Caffé.

PS: Joža sledujte na jeho Instagrame @jozoertl.

Káva medzi Ostrou a Tlstou

Turista Jožo Ertl si tentoraz doprial kávu medzi dvoma atraktívnymi miestami vo Veľkej Fatre, Ostrou a Tlstou. Opäť raz kvalitné umelecké prevedenie a rovnako kvalitná káva od Casa Del Caffe 🥰

Uverejnil používateľ blogokave.sk Nedeľa 28. júna 2020
Eshop s bio organickou kávou
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close

Máte Adblock :(

Spravodajské stránky nemajú šancu prežiť bez reklamy. Preto by sme vás radi poprosili o to, aby ste si u nás vypli Adblock. Ďakujeme za pochopenie.