Zaujímavosti o káve

Kanaďan kávou zachránil primrznuté vyhodené mačiatka (VIDEO)

Z ďalekej Kanady k nám prišla doslova neuveriteľná správa. Tamojší pánko menom Kendall Diwisch našiel na zasneženej ceste v Drayton Valley neďaleko Edmontonu tri primrznuté mačiatka, ktorých sa niekto úmyselne zbavil.

Majiteľ ich kruto vyhodil a ponechal napospas osudu. Síce sa navzájom ohrievali, no nebolo im to príliš platné a v zásade čakali už len na smrť. V tom ich objavil okoloidúci chlapík, ktorý to však nemal jednoduché: všimol si totiž, že dve mačiatka sú primrznuté k ľadu a nedokáže ich vyslobodiť.

V hlave mu však skrsol skvelý nápad: vrátil sa do auta, kde mal ešte teplú kávu. Práve tá mu pomohla mačiatka odmraziť a odviezť do bezpečia.

„Chúďatá boli primrznuté k ľadu, takže tam museli byť celú noc,“ uviedol na svojom konte na Facebooku s dodatkom, že ich vzal domov, dal im najesť a napiť. „Zdajú sa byť zdravé a priateľské…“

Diwisch im následne začal hľadať nový domov a podarilo sa. Svoj status na spomínanej sociálnej sieti neskôr aktualizoval a potvrdil, že všetky tri mačiatka si vzala jedna rodina, takže ich nebolo nutné oddeliť.

„Všetky tri jedia, pijú a sú plné energie,“ dodal spokojný záchranca.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close