Recepty

Káva Dalgona má už mnoho rôznych verzií (VIDEO)

V priebehu posledných dní sa do povedomia dostal nový spôsob prípravy kávy označovaný ako káva Dalgona. Možno to ani nie je celkom káva, pretože skôr ide o ľadové mlieko s kávovo-cukrovou penou, ale celosvetová obľuba tohto drinku vyletela nahor neuveriteľným spôsobom.

Všetko sa to začalo na rozmáhajúcej sa sociálnej sieti TikTok a konzumentom kávy zaiste prišlo vhod súčasné karanténne obdobie. Odrazu má každý na všetko veľké množstvo času a môže si experimentovať. Tento recept je natoľko jednoduchý, že ho zvládne ktokoľvek, avšak neostalo len pri káve, cukre, vode a miešaní.

Autori nových a nových videí, ktoré sa neprestajne objavujú na TikToku či Instagrame, už zachádzajú ďalej. Objavili sa aj nové diela, v ktorých je využitá matcha, vanilka, med či škorica. Zdá sa, že káva Dalgona a jej blízke príbuzné sa dajú vytvárať z čohokoľvek.

Prikladáme niekoľko videí, ktorými sa možno inšpirujete…

@veggiekins

Making ##whippedcoffee but matcha instead ✨🍵 ##dalgonacoffee ##matcha ##healthyrecipe ##vegan ##cooking ##xyzcba ##fyp ##lifeathome ##aesthetic ##satisfying

♬ Day in Paris LLusion – llusionmusic
@isabel.1002

Tried the coffee people are making with some changes… ##coffee ##dalgonacoffee ##whippedcoffee ##yum ##myaesthetic ##foryoupage ##fyp ##foryou ##piday

♬ death bed (coffee for your head) – Powfu feat. beabadoobee
@jadynjhh

dalgona coffee & boba! so easy & you can make it while quarantined! ##dalgonacoffee ##fyp ##food ##mealprep ##boba

♬ flowers by in love with a ghost – moth.mom
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close