CaféziaTehotenstvoZdravie

Káva v tehotenstve? Toto je TOP produkt na slovenskom trhu

V každom balíčku kávy sa ukrýva príbeh
  • nebude vás trápiť búšenie srdca, bolesť hlavy, trasenie rúk, sčervenanie
  • zabudnete na akékoľvek žalúdočné nevoľnosti či pálenie záhy
  • nebudete mať problém so spánkom, dokonca budete spať ešte lepšie
  • Cafézia je najvhodnejšia alternatíva pre tehotné a dojčiace ženy
  • piť ju môžu i ľudia s intoleranciou na kofeín
  • ideálna je aj pre celiatikov a dokonca i pre ľudí s histamínovou intoleranciou
  • a je to káva S KOFEÍNOM

Káva a tehotenstvo: Obmedzil vám lekár príjem kofeínu?

Mnoho žien to dobre pozná. Kávu milujete už mnoho rokov, následne otehotniete, niekto vás postraší a začnete sa báť pokračovať v jej vychutnávaní. Tu a tam sa objavia rôzne články so zaručenými informáciami o problémoch, ktoré môže vyvolať nadmerný príjem kofeínu.

Situáciu pochopiteľne netreba podceňovať a budúca matka aj sama cíti, že svojmu potomkovi nechce žiadnym spôsobom uškodiť.

„Tehotenstvo spomaľuje rýchlosť metabolizovania kofeínu, preto je jeho hladina u tehotných žien vyššia,“ vysvetlil uznávaný vedec, doktor Tomáš Dobránsky. „Otázka možného vplyvu na priebeh tehotenstva a potomka pri pravidelnom príjme kofeínu nad uvedený limit ostáva stále otvorená. Vzhľadom na túto skutočnosť, ako aj spomalený metabolizmus, sa v tehotenstve odporúča striedmy príjem kofeínu z ľubovoľných zdrojov.“

Ak káva v tehotenstve, tak Cafézia

Existuje však káva, ktorú si môžete bez problémov vychutnávať aj v tehotenstve. Cafézia je v mnohých smeroch unikátna a na trh prináša niečo, čo tu ešte nebolo. Obsahuje kofeín, avšak vďaka špeciálnej receptúre a doplneniu o tri bylinky funguje celkom inak, ako ostatné produkty, ktoré nájdete na pultoch predajní. Chutí však skvelo, dokonca ešte lepšie, ako bežné kávy.

„Cafézia je vhodnejšia alternatíva kávy s kofeínom pre tehotné a dojčiace ženy. Malé množstvo prímesi bylín zmiešanej so stopercentnou Arabikou odstraňuje nežiaduce účinky. Prímes zvyšuje pH varenej kávy vplyvom alkaloidov, čím znižuje jej aciditu a v konečnom dôsledku neprekysľuje organizmus. Pôžitok z pitia kávy Cafézia s kofeínom si preto môžu dopriať aj tehotné a dojčiace ženy,“ skonštatoval Tomáš Dobránsky.

Cafézia je bio organická káva a absolútne čistý produkt, ktorý bol dopestovaný bez použitia aditív, pesticídov a herbicídov. Doplnená je bylinami s názvami yzop lekársky, lipkavec marinkový a yerba maté, ktoré sa vďaka presne spočítanému a výskumom podporenému pomeru starajú o zvýšenie pH pripravenej kávy a zároveň o zjemnenie vstrebávania kofeínu v tráviacom trakte človeka.

(článok pokračuje pod fotkou)

Na pitie kávy v tehotenstve existuje mnoho rôznych názorov. My vám však jednu vec garantujeme: Caféziu určite môžete.

Cafézia eliminuje negatívne účinky kofeínu

„Tri spomínané byliny prirodzene moderujú a spomaľujú metabolizovanie kofeínu,“ zdôraznil Tomáš Dobránsky. „Robia to tak, že neovplyvňujú ďalšie charakteristické vlastnosti dobrej kávy, len znižujú alebo úplne odstraňujú negatívne účinky kofeínu na ľudský organizmus.“

„Cafézia je vďaka tomu najvhodnejší produkt na trhu pre tehotné a dojčiace ženy,“ zdôraznila výhradná distribútorka Cafézie pre územie Slovenska Jana Krajňaková. „V tejto komunite sa postupne dostávame do povedomia a máme obrovskú radosť z množstva pozitívnych reakcií.“

„Okrem toho by som rada pripomenula aj iné unikátne vlastnosti našej kávy. Môžete si jej dať akékoľvek množstvo, kvalitne vás nakopne, ale nepocítite vedľajšie príznaky, nebude vás páliť záha, nedostaví sa triaška, nerozbolí vás hlava, nebude vás trápiť prekyslenie organizmu a čo je ozaj neuveriteľné, dokonca sa po nej dobre vyspíte,“ usmiala sa Krajňaková.

Cafézia posúva limity kávy

Vychutnávanie si dúškov kávy v tehotenstve už nie je spojené so žiadnym rizikom, ba čo viac, Caféziu môžu popíjať dokonca aj omnoho náchylnejšie skupiny, ako napríklad ľudia s histamínovou intoleranciou či celiatici.

Patríte aj vy do niektorých zo spomínaných skupín? Prešli ste kvôli obavám a strachu na bezkofeínový variant, prípadne ste sa kávy celkom vzdali? Rýchlo na to zabudnite a doprajte si kvalitu, s Caféziou totiž posúvame limity kávy.

Páči sa ti článok? Odmeň našu tvorbu a buď patrónom Blogu o káve.
Značky
Zobraz viac
Káva eshop kvalitná káva

Podobné články

Back to top button
Close
Close