Nezaradené

V piatok vám v BØLGE dáme kávu zadarmo. Košičania, príďte ochutnať

V piatok 6. januára 2023 spustíme spolu s košickou výberovou kaviarňou BØLGE. akciu, v rámci ktorej budeme rozdávať kávu zadarmo. Na fajnový filter sa môže tešiť prvých 50 z vás, ktorí v trojkráľový piatok zavítajú na Alvinczyho 16. Otvorené bude od ôsmej rána.

V Blogu o káve neprestajne premýšľame nad tým, ako bežných ľudí, ktorí možno stále holdujú tmavším a horkejším kávam, dostať k ochutnávke niečoho iného. Bude fungovať rozdávanie špičkových filtrov zadarmo? Pomôže to ľuďom z bežného publika rozšíriť obzory? Nevieme, ale chceme to skúsiť.

Košice zaostávajú

Košice sú druhé najväčšie mesto na Slovensku, ale v porozumení výberovej kávy za slovenským priemerom pomerne výrazne zaostávajú. Vnímame to ako zaujímavý pokus a tešíme sa na reakcie. Veríme, že okrem milovníkov výberovky prilákame aj náhodných okoloidúcich, ktorí ku kávovému Everestu ešte nikdy nepričuchli?

Kávu pre vás pripraví nový spolupracovník Blogu o káve Filip Lörinc (@chlorofilip). Na nedávnej súťaži v príprave filtrovanej kávy na festivale Fest Čierny deň skončil na skvelom druhom mieste. Vo svojom domovskom prostredí vám ponúkne top produkt, vďaka ktorému budete môcť pochopiť, ako chutí výberová káva najvyššej úrovne.

Káva zadarmo

Neváhajte, príďte okoštovať a dajte vedieť aj svojim známym. Prvých 50 z vás bude mať filtrovanú kávu zadarmo. Ak by ste to nestihli, prípadne prídete v iný deň, filter v BØLGE. vás vyjde na 3,00€ (base) alebo 3,50€ (adventure). Jeho kúpou podporíte skvelú kaviareň, ktorá je ťahúňom košickej kávovej kultúry.

Tak ešte raz: piatok 6. januára, BØLGE. Alvinczyho 16, Košice, prvých 50 filtrov zadarmo, pozýva Blog o káve.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close