Zaujímavosti ku káve

Kávový balíček: Štyri kávy od štyroch pražiarní za jedinečnú cenu

Chceli by ste ochutnať štyri kávy od štyroch rôznych pražiarní za prijateľnú cenu? Ak áno, tak práve pre vás sme poskladali balíček zložený z káv 9 Grams Coffee, Cafézia, Cardio Caffé a Casa del Caffé (v abecednom poradí). Nájdete ho na NOVOM ESHOPE a pointu vám prezradíme v tomto článku.

Jedna z hlavných myšlienok fungovania Blogu o káve spočíva v tom, aby sme ľuďom ukázali cestu ku kvalitnejšej káve a možno aj týmto spôsobom trochu pozdvihli kávovú kultúru. Nevieme sa totiž zbaviť pocitu, že až príliš veľkú časť trhu tvoria nekvalitné produkty, o instantných kávach ani nehovoriac.

Od pofidérnych produktov ku kvalitným kávam

Kávičkárov je na Slovensku veľa, ale veľká časť z nich uprednostňuje pultové produkty pofidérnej kvality. Pochopiteľne, že nikomu nič nezazlievame a tomu otrepanému mottu jedného z predajcov „nerieš kávu iných…“ sa sotva vzoprieme, ale skúsiť to predsa len môžeme. My tu kávu totiž riešiť chceme.

Koľkí ľudia sa ani nezamyslia nad tým, že pijú podradnú kávu? Tú chuť majú roky zažitú, pridajú do nej mlieko a cukor, aby sa dala vypiť a hotovo. Sami to vidíme na množstve situácií, ktoré zažívame každý deň. Ľuďom okolo nás ponúkame kvalitnú kávu a viete, aká je ich najčastejšia reakcia? „Skvelé, veď to sa dá piť aj bez mlieka a cukru.“

Kvalitná káva na ceste k vám…

Aj preto sme sa rozhodli, že kvalitné kávy by sme radi ešte viac spopularizovali a sprístupnili. Dohodli sme sa s niekoľkými pražiarňami a vďaka ich ústretovému prístupu sme dokázali poskladať prvé kávové balíčky, ktoré sú pripravené na rozoslanie a cestu k novým ochutnávačom.

Za cenu, ktorá je nižšia, ako súčet cien jednotlivých káv na ich eshopoch, vám ponúkame balíček štyroch káv označený ako „Tasting pack“ obsahujúci balenia 9 Grams Coffee, Cafézie, Casa del Caffé a Cardio Caffé.

Ochutnávajte a objavujte

To všetko preto, aby ste mohli ochutnávať a objaviť kávu, ktorá vám bude vyhovovať najviac. Aby ste spoznali značky, ktoré si to zaslúžia a aby ste si v kávovom prostredí možno trochu rozšírili obzory.

Ak vám niektorá káva bude chutiť, možno sa z vás stane stály zákazník danej pražiarne. Ak naopak nebude, dáte nám svojou reakciou vedieť a do balíkov nabudúce možno zaradíme niečo iné. Taká je naša predstava. Viac informácií o našom premiérovom balíku nájdete na eshope, ktorý sa nachádza na linku eshop.blogokave.sk.

Príjemné ochutnávanie.

Kávový balík od Blogu o káve
Takto to už o pár dní môže vyzerať u vás doma. Prejdite na ESHOP a dozviete sa viac.
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close