Kávový bloger

Koľko rôznych káv ochutnáme za rok 2021?

Jedným z hlavných zmyslov pôsobenia Blogu o káve je to, aby sme vás inšpirovali k ochutnávaniu rôznych káv. Pre rok 2021 sme si teda dali nezvyčajné novoročné predsavzatie: ochutnať ich čo možno najviac a všetko si to pekne evidovať.

Značná časť kávičkárskej komunity je dlhodobo fixovaná na jednu jedinú značku kávy, ktorá je zväčša pretláčaná silnou reklamou. Isto to poznáte a možno tiež patríte do tejto skupiny.

Ale nie je to škoda? Kávový trh je veľmi pestrý a len na Slovensku je možno stovka rôznych pražiarní. Pracujú v nich ľudia plní nadšenia a zápalu, ktorý do toho dávajú svoje srdce. Zaslúžia si našu pomoc a podporu.

Čo sme teda vymysleli?

Rozhodli sme sa, že každú kávu, ktorú ochutnáme, odfotíme a uverejníme. Základná koncepcia fotky bude jednoduchá: nachádzať sa na nej bude obal od kávy, šálka s pripraveným nápojom, niekoľko vysypaných zŕn a krovka Blogokave.sk, aby bolo zrejmé, že fotka je skutočne naša.

Jednotlivé fotografie budeme postupne uverejňovať v „storkách“ na InstagrameFacebooku, pričom k ním pridáme aj číslo, na ktorom aktuálne sme. Každú pražiareň budeme rátať len raz – aby sme sa pokúsili ponúknuť priestor čo možno najväčšiemu množstvu značiek.

No a aby ste si vedeli kedykoľvek pozrieť, ktoré kávy sme už vyskúšali, publikované „storky“ dáme na Instagrame Blogu o káve do výberu príbehov (highlights).

Pridajte sa aj vy a ochutnávajte rôzne kávy

Touto cestou chceme vyzvať aj vás, všetkých kávičkárov, kávomilcov a kávopi*ov; pridajte sa k nám a poďte do toho spolu s nami. Ochutnávajte rôzne kávy, spoznávajte kávový svet, porovnávajte chute a naplno si to užívajte.

Ak sa rozhodnete fotky priebežne uverejňovať a rátať si počet ochutnaných káv, označujte nás na Instagrame ako @blogokave a my vás radi prezdieľame. Ak k tomu pridáte aj hashtag #blogokave, ešte lepšie.

Tak hor sa na to!

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close