Zaujímavosti ku káve

Lavazza darovala bojovníkom v USA 50 000 balíčkov kávy

Talianska spoločnosť Lavazza sa rozhodla pomôcť Spojeným štátom americkým, ktoré sú ťažko ťažko skúšané aktuálnou globálnou pandémiou. Američania situáciu najskôr podcenili, potom sa im vymkla z rúk a dnes majú už viac ako trištvrte milióna nakazených.

Bojovníkom, ktorí sa s vírusom pasujú v prvej línii, tentoraz potešila práve Lavazza. Tá zdravotníkom, policajtom a požiarnikom pôsobiacim v New Yorku či Los Angeles poslala celkovo 50 000 balíčkov kávy a potrebné množstvo kávovarov, vďaka ktorým si môžu pripraviť povzbudzujúci nápoj.

„New York City a Los Angeles, teda mestá, kde sídli mnoho partnerov Lavazzy, sú ochorením COVID-19 tvrdo zasiahnuté,“ povedal výkonný riaditeľ Lavazzy pre Severnú Ameriku Davide Riboni. „New York je epicentrom nákazy v USA a Los Angeles patrí medzi najsilnejšie zasiahnuté mestá na západnom pobreží. Ale okrem toho sme podporili aj iné mestá ako Boston, Washington alebo Chicago.“

Už pred pár týždňami sme vás informovali o tom, že Lavazza pomohla aj regiónu Piemont, kam putovala pomoc v hodnote 10 miliónov eur.

Lavazza touto cestou Američanom pomáha už niekoľko týždňov. Prijímatelia pomoci sa odvďačili formou vďaky na sociálnych sieťach.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close