Zaujímavosti o káve

Magazín Standart dáva polovicu predplatného na podporu kaviarní

Jeden z najlepších svetových časopisov venujúcich sa káve, pôvodom slovenský STANDART, prišiel v aktuálnom období rozmáhajúcej sa pandémie COVID-19 s unikátnou akciou. Každý nový čitateľ, ktorý si za 36 eur kúpi ročné predplatné, môže polovicu z tejto sumy venovať svojej obľúbenej kaviarni.

Jedinou podmienkou je to, aby sa kaviareň najskôr registrovala do partnerského programu. Nie je to však nič náročné a majitelia kaviarní tak môžu spraviť priamo na stránke Standartu, aby do 24 hodín dostali špeciálny kód.

„Predplať si Standart, použi partnerský kód kaviarne a my jej zaplatíme polovicu z ceny predplatného,“ stojí v upútavke. „Rýchlo, jednoducho a bez otázok. Zostaň doma, buď v bezpečí a podpor svoju obľúbenú kaviareň.“

Zaujímavú akciu si už všimol aj renomovaný kávový server sprudge.com, ktorý priniesol aj vyjadrenie zakladateľa magazínu Michala Molčana.

„Tento program tu nie je preto, aby zachránil kaviarne, robil nejaké zbierky, prípadne žiadal ľudí, aby z dobrej vôle pomohli,“ uviedol Molčan, podľa ktorého je to len o podpore v ťažkom období. „Jednoducho tu ide o iniciatívu zameranú na rozdelenie zisku, ktorá podporí tak kaviarne, ako aj nás, pričom čitatelia dostanú skvelú hodnotu. Je to win-win-win.“

„Pridať sa môže ktorákoľvek kaviareň a následne môže začať dostávať odmeny. Program je celkom bezproblémový a ľahko sa do neho zapojiť,“ dodal Michal Molčan.

Kampaň nesie označenie „Podpor kaviarne so Standartom“ a má byť znakom dobrej viery. Vydavateľ magazínu dúfa, že týmto spôsobom pomôže baristom i kaviarňam, „ktoré milujeme tak my, ako aj naši čitatelia.“

„Síce z predaja nebudeme mať zisk, no pokryjeme si aspoň časť nákladov na tlač, produkciu a chod tímu,“ prezrádzajú autori iniciatívy.

Viac informácií nájdete priamo na internetovej stránke magazínu Standart.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close