Nezaradené

Nabitý festival Káva Čaj Čokoláda už o pár dní v Bratislave

V dňoch 9. a 10. novembra 2023 sa milovníci kávy stretnú v krásnom prostredí bratislavskej Starej tržnice. V centre nášho hlavného mesta sa uskutoční ďalší ročník festivalu Káva Čaj Čokoláda, ktorý bude obsadením poriadne nabitý.

„Návštevníkov čaká pútavý program, diskusie so známymi pražiarmi, inšpiratívne prednášky, rozhovory, súťaže a fascinujúce prezentácie,“ povedal organizátor podujatia Ivan Čižmárik pre Blog o káve. „Sme radi, že sa nám podarilo prilákať úžasné domáce i zahraničné pražiarne kávy, ale festival nebude len o káve. Návštevníci sa môžu tešiť aj na remeselné cukrovinky a kvalitné čaje.“

Skvelé slovenské pražiarne

Nás v Blogu o káve teší, že na festivale sa objaví veľa pražiarní, s ktorými spolupracujeme, prípadne sme o nich už nejaký ten článok napísali. Jedným z hlavných partnerov festivalu je pražiareň Coffeein, technologickým partnerom je Verticcio.

Okrem nich medzi vystavovateľmi nájdete aj slovenské pražiarne Casa del Caffé, Lot Roastery, Goriffee, Coffia, Aurelica, Spojka Roastery, Triple Five a rovnako tak niekoľko silných českých značiek. Prítomná bude napríklad aj spoločnosť Vlčie sirupy, v spolupráci s ktorou pre vás pravidelne pripravujeme atraktívne recepty na kávové nápoje.

Prineste si vlastné šálky

Dôležitou hodnotou festivalu je aj ekologický odkaz. Organizátori vopred informovali, že chcú byť zelení. „Na festival si prineste vlastné šálky alebo poháriky,“ stojí na oficiálnom webe podujatia. „Chránime životné prostredie a snažíme sa o čo najmenej odpadu. Preto apelujeme na vás, aby ste si na Festival Káva Čaj Čokoláda 2023 Bratislava priniesli vlastné šálky a poháre.“

Detailný program, ktorý bude prebiehať počas obidvoch dní festivalu na HLAVNOM STAGE, LAB STAGE, a CUPPING STAGE, nájdete na tomto linku. Viac informácií o festivale je na stránke kavacajcokolada.sk, vstupenky si viete v predpredaji zakúpiť v sieti Ticketportal.

„So vstupenkou získate výnimočné ochutnávky a širokú škálu vzdelávacích workshopov, festivalové noviny a festivalovú tašku Káva Čaj Čokoláda na vaše nákupy a darčeky. To všetko je pre vás, aby ste si túto úžasnú udalosť mohli vychutnať naplno,“ dodal Ivan Čižmárik.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close