Nezaradené

Naši baristi v Melody Roastery: Košičania, príďte ochutnať skvelú kávu

V prvú októbrovú nedeľu je v Košiciach tradične Medzinárodný maratón mieru. Keďže tentoraz vyšla prvá októbrová nedeľa na 1. október, teda Medzinárodný deň kávy, rozhodli sme sa konať. Sily sme spojili s košickou pražiarňou Melody Roastery a od 9:00 do 14:00 budú naši baristi Filip Lörinc (@chlorofilip) a Gabriela Drenková (@gabrielaa.d) priamo v ich priestoroch pripravovať a ponúkať kvalitnú výberovú kávu.

Melody Roastery je pražiareň výberovej kávy a orechov sídliaca na Zvonárskej 12. Priestory kávového laboratória Blogu o káve @blogokavelab sú hneď vedľa, takže využívanie možných prepojení sa doslova núka. Filip Lörinc už dokonca pomohol s výberom nových káv pre túto pražiareň a pod dohľadom pražiara Richarda Bachňáka aj napražil novinku Costa Rica Hacienda Colima.

V prvý októbrový deň budete môcť túto kávu ochutnať ako batch brew, ale k dispozícii bude aj všetko ostatné z klasickej ponuky Melody Roastery za bežné cenníkové ceny. Balíčky káv si počas dňa budete môcť zakúpiť s 10-percentnou zľavou.

„Medzinárodný maratón mieru je obrovský športový sviatok, počas ktorého sa v centre Košíc premelú tisícky ľudí,“ povedal majiteľ Melody Roastery Richard Bachňák. „Pripravovaním výberovej kávy najvyššej kvality chceme vzdať tomuto podujatiu hold a súčasne si pripomenúť Medzinárodný deň kávy. Od priestoru štartu a cieľa je to k nám na Zvonársku len kúsok. Veríme, že návštevníkom maratónu, ale aj náhodným okoloidúcim, spríjemníme chvíle a okrem športového zážitku si budú môcť vychutnať aj kávový.“

Takže ešte raz: nedeľa, 1. október 2023, 9:00 až 14:00, Zvonárska 12, Košice, odporúčame batch brew. Teší sa na vás celý tím Blogu o káve a Melody Roastery.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close