Cafézia

Ochutnajte Caféziu, máme pre vás zľavový kupón

Eshop s kávou

V Blogu o káve nám ide o to, aby sme vás inšpirovali k ochutnaniu kvalitných káv. Je zrejmé, že veľká časť kávičkárskej obce je dlhé roky verná niektorému zo svojich obľúbených produktov, ale prečo takýto stereotyp trochu neosviežiť?

Nedávno sme vám v súlade s touto ideou priniesli zľavovú akciu týkajúcu sa produktov Casa del Caffé, tentoraz sme pripravili novinku v spolupráci so značkou Cafézia. Ak na eshope tejto spoločnosti nakúpite aspoň za 30 eur a využijete zľavový kód „blogokave“, bude z hodnoty vášho nákupu odrátaná suma 5 eur.

Pozitívna je aj tá skutočnosť, že kód platí aj na všetky akciové balíčky, takže pri nich viete využiť hneď dve zľavy: jednu množstevnú cenníkovú a jednu kupónovú. Tak hor sa na to, kliknite na eshop.cafeziaherbalcoffee.sk a rezko nakupujte.

V čom je Cafézia nezvyčajná?

Cafézia je bio organická káva, ktorá bola dopestovaná a vyprodukovaná bez použitia aditív, pesticídov a herbicídov, pričom navyše disponuje aj certifikátom fairtrade zaručujúcim férovú odmenu pre pestovateľov.

Pochádza z plantáží Peru a Hondurasu, no a doplnená je malým množstvom bylín, ktoré chuťovo nerozpoznáte, avšak majú veľmi príjemné účinky. Kofeín nachádzajúci sa v káve vďaka ním funguje o niečo inak, telo ho inak metabolizuje a nepocítite žiadne vedľajšie účinky. Tešíte sa len z nakopnutia a dodávky energie.

„Máte po káve ťažkosti ako búšenie srdca, trasenie rúk, žalúdočnú nevoľnosť, pálenie záhy, prípadne po nej neviete zaspať?“ stojí na stránke Cafézie. „Počuli ste o intolerancii na kofeín, respektíve o tom, že v tehotenstve odporúčajú lekári kávu len v striedmej miere? Obmedzovať sa nemusíte, máme pre vás riešenie…“

Ak sa o Cafézii chcete dozvedieť viac, prejdite na článok „13 dôvodov, prečo piť Caféziu“.

Ako využiť zľavu?

Ako sme už spomínali, celkom jednoducho. Prejdite na webovú stránku eshop.cafeziaherbalcoffee.sk a pri vypĺňaní objednávky zadajte zľavový kód „blogokave“.

Ponuka kávy pre kaviareň
Vyskúšajte, neobanujete.
Páči sa ti naša tvorba? Podpor nás cez Patreon alebo kúpou balíčka z eshopu. Vďaka 😉
Značky
Zobraz viac
Objav skutočnú chuť kávy

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close