Kávový bloger

Patreon: Nová možnosť podpory Blogu o káve

Páči sa ti tvorba Blogu o káve? Dozvedel si sa vďaka nám o káve  niečo nové? Zabavil si sa u nás? Prípadne si vďaka našim príspevkom narazil na kávy, ktoré si nepoznal a zachutili ti? Ak si aspoň na jednu otázku odpovedal „áno“, možno budeš mať chuť podporiť nás.

Presne pre tento účel sme sa prihlásili na Patreon, moderný nástroj pre podporu obľúbených projektov. Ako fanúšik, teda patron, môžeš nastaviť pravidelnú mesačnú podporu 1€, 3€, prípadne 5€, vďaka ktorej pomôžeš zabezpečiť ďalšie skvalitnenie nami ponúkaného obsahu.

Cieľ Blogu o káve je jednoduchý: chceme pre teba písať ešte viac článkov ako doposiaľ, chceme sa posúvať po odbornej úrovni, chceme ti prinášať viac videí i fotografií, chceme ťa baviť prostredníctvom sociálnych sietí.

Boli by sme veľmi radi, ak by sa z Blogu o káve stalo miesto našich spoločných stretnutí, kde sa vzájomne niečomu priučíme, podelíme sa o nové informácie, kde bude dennodenne pribúdať nový a hlavne kvalitný obsah.

Chceme písať o kávach, ktoré stoja za ochutnanie, o spôsoboch prípravy, ktoré treba vyskúšať, chceme prinášať informácie od pražiarov či dokonca farmárov, o ktorých v slovenskom mediálnom prostredí tak detailne ešte nikto nepísal.

Popri tomto všetkom chceme pripomenúť skutočnosť, že sme neziskový projekt. Všetky získané peniaze preinvestujeme do tvorby obsahu a do jeho reklamnej podpory na sociálnych sieťach.

Vopred ďakujeme,

Janka, Laci a Oliver

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close