Nezaradené

Podcast Rádia Košice: Jediný kávový bloger na Slovensku

Rádio Košice mi dalo príležitosť porozprávať o mojom obľúbenom nápoji a vznikol z toho vyše polhodinový rozhovor. Pokúsil som sa vysvetliť aspoň niekoľko vecí a bežným ľuďom dať do hlavy chrobáka. Možno o káve začnú uvažovať v nových súvislostiach, začnú si ju viac vážiť a budú si kupovať kvalitnejšiu. Ktovie.

Rádio Košice mimochodom nevysiela len v Košiciach, ale má veľmi široký záber. Frekvencie má aj v regiónoch Abov, Gemer, Spiš, Šariš, Zemplín, Poprad-Tatry, Liptov a dokonca aj v Bratislave.

Rádio Košice ma uviedlo takto:Ladislav Király – kávový bloger toho vie o káve veľmi veľa a s týmito vedomosťami sa podelil aj na našich frekvenciách. Košičan, ktorého @blogokave už aj živí, má detailne zmapované slovenské pražiarne aj kaviarne. Zhovárali sme sa o kvalite i druhoch kávy, no nevynechali sme ani Lacov životný príbeh. V podcaste sa dozviete, ako sa zo športového redaktorka stal odborník na kávu.“

Budem rád, ak si podcast vypočujete a dáte mi vedieť či sa vám páčil. Nájdete ho aj na všetkých podcastových platformách pod podcastmi Rádio Košice.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close