Podcast

Podcast Rádia Košice: Jediný kávový bloger na Slovensku

Rádio Košice mi dalo príležitosť porozprávať o mojom obľúbenom nápoji a vznikol z toho vyše polhodinový rozhovor. Pokúsil som sa vysvetliť aspoň niekoľko vecí a bežným ľuďom dať do hlavy chrobáka. Možno o káve začnú uvažovať v nových súvislostiach, začnú si ju viac vážiť a budú si kupovať kvalitnejšiu. Ktovie.

Rádio Košice mimochodom nevysiela len v Košiciach, ale má veľmi široký záber. Frekvencie má aj v regiónoch Abov, Gemer, Spiš, Šariš, Zemplín, Poprad-Tatry, Liptov a dokonca aj v Bratislave.

Rádio Košice ma uviedlo takto:Ladislav Király – kávový bloger toho vie o káve veľmi veľa a s týmito vedomosťami sa podelil aj na našich frekvenciách. Košičan, ktorého @blogokave už aj živí, má detailne zmapované slovenské pražiarne aj kaviarne. Zhovárali sme sa o kvalite i druhoch kávy, no nevynechali sme ani Lacov životný príbeh. V podcaste sa dozviete, ako sa zo športového redaktorka stal odborník na kávu.“

Budem rád, ak si podcast vypočujete a dáte mi vedieť či sa vám páčil. Nájdete ho aj na všetkých podcastových platformách pod podcastmi Rádio Košice.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close