Nezaradené

Preteká alebo nepreteká? KeepCup Traveller sme naplnili kávou a poslali kuriérom

Zachytili sme informáciu o tom, že KeepCup Traveller na tisíc percent nepretečie. Jeho vodotesnosť je vraj dokonalá a neprepustí ani kvapku. Tak sme sa rozhodli, že ho preveríme v extrémne tvrdom teste.

Juraj Beráts zo spoločnosti Mabets nalial do KeepCup Traveller v popradskej kaviarni Felka cold brew, pohár zavrel, zabalil a odovzdal kuriérovi prepravnej spoločnosti. My sme na zásielku na druhý deň netrpezlivo čakali v košickom labe Blogu o káve.

Čo myslíte, ako to dopadlo? Pretiekol alebo nepretiekol? Odpoveď sa dozviete v priloženom videu.

KeepCup Traveller si budete môcť osobne vyskúšať napríklad už túto sobotu 15. júna na festivale Fest Čierny Deň v košickej Tabačke. Zakúpiť si ho môžete na eshope mabets.sk.

O KeepCup Traveller:

KeepCup Traveller má nový revolučný skrutkovací vrchnák, vďaka ktorému sa z pohára nevyleje ani kvapka. Dokonca ho môžete len tak hodiť do tašky. KeepCup Traveller navyše udrží nápoj horúci celú hodinu a studený až šesť hodín.

Pohár Traveller Thermal je vytvorený z dvojitej vákuovej steny a nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu v sebe nesie spojenie elegancie a praktickosti.

Pohár Traveller Tritan je vyrobený z ľahkého, priehľadného plastu, ktorý sa v strede odskrutkuje pre ľahké čistenie, ľahké plnenie a kompaktné skladovanie. Jeho štýlový vrchnák so skrutkovacím uzáverom sa skladá zo štyroch častí, ktoré poskytujú maximálnu kontrolu nad nápojom a bezstarostné používanie.

Výhody KeepCup Traveller:

  • dvojitá vákuová stena udrží nápoje horúce dlhšie než obyčajný pohár
  • nehrdzavejúca oceľ 18/8, tritan
  • bez BPA, netoxický
  • bez straty chuti a bez zápachu
  • 100 % vodotesný
  • hodí sa do štandardných držiakov na poháre v autách.

V KeepCup mysleli na všetko. Pohár môžete premeniť na fľašu, kliknite sem.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close