Zaujímavosti

Šampión MMA predstavil vlastnú extra silnú kávu (VIDEO)

Objav skutočnú chuť kávy

Americký bojovník chorvátskeho pôvodu Stipe Miočić, ktorý sa preslávil v zmiešaných bojových umeniach (MMA), prišiel na trh s vlastnou kávou. Ako sa ukazuje, kvalitnú pomoc kávy pri fyzickej príprave si uvedomuje čoraz širšie spektrum športovcov: my sme o jej výhodách písali napríklad v článku o káve s proteínom.

Miočić, ktorý aktuálne pôsobí v šampionáte UFC, kde je už dvojnásobným šampiónom, predstavil kávu označenú ako Stipe Miocic Extra Strenght Coffee, ktorá má konzumentovi pri príprave z 8 uncí (necelých 23 gramov kávy) ponúknuť až 333 miligramov kofeínu, pričom šálka bežnej kávy obsahuje len 80 až 100 miligramov.

Kávu vyrába americká spoločnosť Fire Dept. Coffee sídliaca v Rockforde, Illinois. Táto firma sa navyše zaviazala, že desať percent zisku venuje na podporu chorých a zranených požiarnikov, ako aj ľudí, ktorých zamestnaním je poskytovať prvú pomoc.

Kávové zrná pochádzajú z rôznych krajín z celého sveta, ale podmienkou je to, že musia byť vypestované na ekologických farmách uplatňujúcich princípy fair trade. Nižšie prikladáme vtipnú reklamu, ktorá sa objavila na YouTube.

Eshop s bio organickou kávou
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close

Máte Adblock :(

Spravodajské stránky nemajú šancu prežiť bez reklamy. Preto by sme vás radi poprosili o to, aby ste si u nás vypli Adblock. Ďakujeme za pochopenie.