Zaujímavosti o káve

Slováci rozhodli: Najhoršia káva je Popradská káva

Rozhodli sme sa vykonať prieskum, prostredníctvom ktorého sme zisťovali váš názor na to, ktorá káva je najhoršia. Najviac hlasov od vás dostala Popradská káva, zvyšné dve pódiové miesta obsadili TchiboSegafredo. Takže najhoršia káva je Popradská káva. Gratulujeme.

Prieskum sme vykonali nasledovne: chceli sme od vás trochu snahy, mali ste nám napísať správu. Potešili nás aj zdôvodnenia, prečo je vami zvolená káva najhoršia.

Ropná škvrna, liaty asfalt, pitie špakov

Napokon z toho bolo veľmi zaujímavé čítanie. Mnohí ste nám nadšene písali o kávach, z ktorých vám bolo zle. Písali ste, že tie kávy vám „skrútili hubu“, boli „totálny hnoj“, vraj by ste ich „nenazvali kávou“ a dokonca aj o kávach, ktoré „na jazyku zanechajú ropnú škvrnu“.

Pobavili nás aj slová o „liatom asfalte“, o „vážnom kentuse“, o „nočných morách“, o „zalievaní dreveného uhlia“, o „pití špakov“, o „zápachu spálených pneumatík“.

Popradská káva je najhoršia káva

Nuž aj taká je naša kávová scéna. Medzi inými sme dostali aj správu o „veci z IKEA, ktorá je ešte horšia ako Popradská“, ale ako sa ukázalo, nie je. Popradská to totiž celé vyhrala a odteraz sa môže hrdiť titulom „najhoršia káva“.

Vyzbierali sme od vás celkovo 185 názorov a vzniklo takéto poradie:

30 hlasov – Popradská

20 – Tchibo

18 – Segafredo

17 – Lavazza

15 – Nescafé

12 – Jacobs

11 – Julius Meinl

10 – Starbucks

9 – Bellarom

6 – Illy

4 – Eduscho

4 – Jihlavanka

3 – Marila

3 – L’or

2 – Štrbské presso

1 – jeden hlas dostalo ďalších 21 značiek.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close