Zaujímavosti o káve

Slovenský magazín bol tretí rok po sebe vyhlásený za najlepší kávový časopis sveta

Sprudge patrí medzi uznávané zdroje publikujúce a pôsobiace v kávovom svete. Spoločnosť, ktorá sídli v americkom Portlande, sa venuje správam o káve a kávovej kultúre, no to nie je všetko: každoročne vyhlasuje aj víťazov ocenení Sprudgie Awards, ktoré sú v tomto svete mimoriadne vážené a rešpektované.

V posledných rokoch sme si vďaka magazínu Standart, ktorý je dielom slovenského nadšenca Michala Molčana a ľudí okolo neho, zvykli na nemalé úspechy, pretože táto publikácia získala ocenenie „Best Coffee Magazine“ pre roky 2017 i 2018. Nuž a partia kávomilcov uspela aj do tretice, takže zavŕšila víťazný hetrik.

Magazín Standard so zlatým hetrikom

„Trikrát po sebe!“ stojí v stanovisku magazínu Standart uverejnenom na jeho facebookovej stránke. „Vďaka vašej podpore a práci nášho úžasného tímu nám Sprudge udelil ocenenie Najlepší kávový časopis pre rok 2019.“

Čestné druhé miesto obsadil The Roast Magazine z USA, pričom nominované boli aj publikácie 25 Magazine (USA), Coffee People Zine (USA), Solo Magazine (Španielsko), The Coffee Magazine (Juhoafrická republika), Drift (USA) a Revista Espresso (Brazília).

„Vo svete kávy je mnoho dôležitých hlasov, ktoré treba vypočuť. Zo skutočnosti, že do pozornosti, akú si zaslúžia, dokážeme posúvať najväčšie problémy, príbehy a názory, sme nadšení,“ dodáva stanovisko Standartu.

Víťazi niekoľkých ďalších kategórií Sprudgie Awards 2019

Pražiareň, ktorú si treba všimnúť: Onyx Coffee Lab (Rogers, Arkansas, USA)

Najlepšia nová kaviareň: Substance Café (Paríž, Francúzsko)

Udržateľná kaviareň: 3FE (Dublin, Írsko)

Najlepší nový produkt: La Marzocco KB90

Najlepšie video/film o káve: The Birth of Espresso

Najlepší dizajn obalu: Coffee Collective (Kodaň, Dánsko)

Najlepší podcast o káve: Cat & Cloud

Najlepšia prezentácia na sociálnych sieťach: @50percentarabica.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close