Zaujímavosti o káve

Slovenský Standart naďalej žiari, opäť má nomináciu na najlepší kávový časopis sveta

V januári tohto roku sme vás informovali o tom, že magazín Standart sa tretíkrát v rade stal najlepším časopisom o káve na svete. Podarilo sa mu to v rokoch 2017, 2018 i 2019 a teraz už vieme, že má šancu na víťazné kvarteto.

Spoločnosť Sprudge, ktorá sídli v americkom Portlande, ho zaradila aj do najnovších nominácií na Sprudgie Awards, pričom v kategórii „Best Coffee Magazine/Book“ má siedmich súperov zvučného mena.

Sú nimi knihy „The Triumph: Black Brazilians In Coffee“ od Phyllisa Johnsona (USA) a „Coffee Milk Blood“ od dámy menom Vava Angwenyiová (Keňa), k čomu treba prirátať aj časopisy Roast Magazine (USA), Gourmet Cup (Francúzsko), Coffee People Zine (USA), Solo Magazine (Španielsko) a Revista Espresso (Brazília). No a v tejto konkurencii sa vyníma aj Standart s nápisom Slovak Republic v zátvorke.

„Sme veľmi vďační a poctení, že sme sa dostali do nominácie na Sprudgie Awards pre rok 2020,“ uviedol zakladateľ časopisu Michal Molčan. „Vďaka patrí všetkým, ktorí hlasovali a Standart Magazine nominovali aj v piatom (!) roku v rade.“

Molčan okrem toho pripomenul, že Standart získal aj ďalšie dve nominácie v kategórii „Najlepší článok“. Poctené sú Noa Bergerová za svoj článok z 18. vydania a Fabiana Carvalhová za článok z 20. vydania.

Ak chcete túto pôvodom slovenskú tvorbu podporiť, kliknite si na stránku sprudge.com/vote.

Hlasovať môžete aj v ďalších kategóriách o výnimočnú pražiareň, výnimočného producenta kávy, najlepší nový produkt, ale aj najlepšie kávové video/kávový film, najlepšie sociálne siete, najlepší podcast, najlepší dizajn/obal a ďalšie.

Viac o magazíne Standart sa dozviete na internetovej stránke standartmag.com.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close