Zaujímavosti o káve

Štatistické okienko: Blog o káve v marci výrazne napredoval

Koronavírus naďalej šarapatí a mnohí z vás uplatňujú najjednoduchšiu obrannú stratégiu; ostávate doma, venujete sa deťom, sledujete telku, popíjate kávu. Nuž a ako sa ukázalo, popri tom pomerne často zablúdite aj na Blog o káve, prostredníctvom ktorého sa vás aj v tomto neľahkom období snažíme zásobovať zaujímavosťami.

Marec to celkom jednoznačne potvrdil a napriek tomu, že stránka www.blogokave.sk funguje len od polovice januára, štatistiky nám ukázali veľmi pekné čísla. Za mesiac sme tu registrovali 7 095 z vás. Pre porovnanie, vo februári to bolo 4 354.

Ak sa pozrieme na jednotlivé dni, najväčšiu aktivitu ste vykázali 30. marca, keď naše meracie systémy zaznamenali 848 návštev a 1 219 zobrazených stránok, ale silný bol aj 22. marec (764 návštev), 17. marec (628) a 18. marec (612). Od okamihu rozbehnutia karanténnych opatrení bola zmena enormná.

Radi pripomíname aj inú skutočnosť; na Blogu o káve nájdete už viac ako 200 článkov, ktoré pokrývajú veľké množstvo rôznych tém z kávového sveta.

V priebehu marca pribudlo 35 článkov, z ktorých najčítanejšie boli:

1701 videní: Zabudli sme sa tešiť z maličkostí

1254 videní: Káva Dalgona – Nový karanténny hit

1148 videní: Majiteľ martinského Elis Caffé: Možno skrachuje aj polovica prevádzok

1067 videní: Ako strojár z Handlovej prepadol kávovému kumštu

832 videní: Banskobystrická Barovňa Čarovňa a karanténa: Škody nevyčísľujeme. Radšej…

Náš tip: skúste vyhľadávanie nachádzajúce sa „vpravo hore“. Ak na stránku chodíte cez mobil, tak si musíte najskôr rozkliknúť horné menu. Prostredníctvom okienka „Hľadať“ sa rýchlo dopátrate k akejkoľvek informácii, ktorú na stránke máme.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close