Nezaradené

Tento týždeň bol smŕť!

Ani neviem kde začať. Za posledné dni sa toho udialo toľko, že sa mi doslova hlava zakrútila. Fungovanie Blogu o káve nabralo zaujímavé obrátky, vďaka čomu vám vieme ponúknuť čoraz viac a viac. Napadá mi použiť zľudovenú hlášku Cuky a Luky: Tento týždeň bol smŕť!

Pondelok a utorok by sa dal označiť za pokojný (ticho pred búrkou), len nový kolega Oliver (@go.rich.liver) nás zásoboval množstvom nápaditých videí, ktoré vám postupne ponúkame cez jednotlivé kanály Blogu o káve, hlavne teda cez Instagram @blogokave.

Tvorí jedno dielo za druhým a my prichádzame na to, ako veľmi nám videá doposiaľ chýbali. Odrazu je všetko živšie, krajšie, pestrofarebnejšie a keď sme sa doposiaľ prihovárali hlavne textom a fotkami, teraz sme objavili niečo nové a ako sa ukazuje, niečo mimoriadne efektívne.

V stredu ráno mi do rúk prišli vzorky z novej prešovskej pražiarne Simply Quality. Pár dní predtým sa nám ozval majiteľ, že by nám rád niečo dodal a je veľmi zvedavý, čo na to povieme. Či nám jeho káva bude chutiť. Vravím „OK, super, tešíme sa“ a okrem vzoriek pre nás troch členov redakcie (ja, Janka, Oliver) nám prišlo aj ďalších dvanásť, ktoré vám budeme pridávať ako darčeky k objednávkam.

káva Simply Quality - vzorky

Streda pokračovala vo veľkom štýle príchodom poštárky. Najskôr som si zahundral, že kto mi to zvoní, ale keď som uvidel usmiatu pani s balíkom označeným ako COFFIA, až mi lata z rukoch vypadla. Respektíve také niečo.

Áno, bola to tá Coffia, v ktorej praží Michal Maliarik. Ten Michal Maliarik, ktorý má pár certifikátov SCA, publikuje na blogu maliarik.sk a mám pocit, že oproti mne ako ihravému faganovi na dvore miestnej škôlky je sťa profesor vysokej školy. V balíku boli nádherné voňavé vzorky v atraktívnom obale, ktoré vám budeme takisto pridávať k objednávkam. Značku Coffia! Stále sa mi nechce veriť.

vzorky kávy Coffia

Vo štvrtok sme si pripomínali rok od založenia tejto webovej stránky blogokave.sk. Kontaktovala nás košická pražiareň Coffee Joy, ktorú som popoludní aj navštívil a v rámci približne hodinového pokecu som sa dozvedel mnoho zaujímavých vecí či už o pražení kávy, alebo aj o obrovskej tureckej pražičke Garanti, ktorú využívajú. A ešte oveľa viac.

Majiteľ pražiarne nám takisto pribalil mnoho darčekových balení kávy, ktoré vám budeme takisto pridávať k objednávkam. Dobré, nie? Navyše pridal aj šťavy Grante, ktoré tiež predáva. „Wow,“ povedal som si. „Veď my máme tých darčekových balení toľko, že ľuďom môžeme k nákupom pridávať aj po dve kávy.“

košická pražiareň kávy Coffee Joy

A tak sme aj spravili. Ak si na eshop.blogokave.sk kúpite balík v hodnote do 50€, dostanete k nemu dve darčekové balenia kávy zadarmo, no ak si zakúpite balík nad 50€, dostanete ich tri. A to je už celkom slušná hodnota, nie? Zaplatíte za 7 káv a dostanete ich 10. Od 10 rôznych pražiarní!

No a všetko to symbolickým víťazným smečom zakončil piatok, počas ktorého nám dorazila zásielka od Los Muertos Coffee z Českej republiky; pekné kávy so smrtkami sme už zaradili do predaja. Eshop je aktuálne taký nabitý akciovými ponukami, že by bol hriech nevyužiť to.

Los Muertos Coffee - Brazília a Kostarika

Celkovo sme ozaj radi, že kávový projekt „Blog o káve“ sa takto pekne rozbieha. Nejde nám o nič iné, len o to, aby sme vám za vaše peniaze ponúkli čo najvyššiu protihodnotu a čo najviac kvalitných káv. Taký pomer cena/výkon, aký nikde inde nenájdete.

Práve o tom je Blog o káve.

Ladislav Király, šéfredaktor

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close