Exkluzívne

ZMENA TERMÍNU – V Prešove rozdáme 500 káv zadarmo: Káva na bajku otvára sezónu

ZMENA: akcia sa pôvodne mala konať v stredu 15. marca, ale kvôli krajne nepriaznivej predpovedi, silnému vetru a snehu s dažďom, ju nie je možné realizovať. Otvorenie sezóny sa po novom uskutoční vo štvrtok 16. marca.

Chcete ochutnať kvalitnú a čerstvo praženú výberovú kávu? Príďte vo štvrtok 16. marca do centra Prešova. Spolu s chlapcami z projektu Káva na bajku sme sa rozhodli, že vás pozveme. Rozdáme dovedna 500 káv.

Káva na bajku je projekt pojazdných kaviarní, ktoré v centre Prešova pôsobia už od roku 2016. V spomínaný deň, teda 16. marca 2023, otvárajú novú sezónu, ktorú potiahnu do 15. decembra. Či budete chcieť espresso, cappuccino, latté macchiato, flat white alebo čokoľvek z ponuky, v tento deň ho dostanete zadarmo.

Káva bližšie k ľuďom

„Rovnako, ako Blogu o káve, aj nám ide o to, aby sa výberová káva dostala k čo najširšiemu publiku,“ hovoria majitelia projektu Káva na bajku TomášSamo Okruhľanskí. „A ako lepšie odstrániť akúsi pomyselnú vstupnú bariéru, keď nie tak, že kávu ponúkneme zadarmo? Každý bude môcť nezáväzne ochutnať a uvidí, či je to niečo pre neho.“

„Veríme, že počasie nám bude priať a v meste sa objaví veľa ľudí. Aj o to nám ide. Chceme, aby to tu žilo, aby sa Prešovčania socializovali a užívali si chvíle v našom centre. Príďte sa porozprávať, stretnúť sa s kamarátmi a my vám tieto okamihy spríjemníme kvalitnou kávou. Tešíme sa na vás,“ dodávajú TomášSamo.

Káva na bajku

Prevádzky Káva na bajku sa nachádzajú na prešovskej Hlavnej ulici a na Trojici. Pojazdné kaviarne sú otvorené od 8:00 do 16:00. Okrem nápojov „to go“ si v nich viete zakúpiť aj balíčky kávy z prešovskej pražiarne kávy Two Hands.

Káva na bajku - pojazdná kaviareň
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close