Kávovary

Venchi x De’Longhi: Ku kávovarom teraz aj hodnotný darček

Len nedávno sme písali článok o najlepších kávovaroch De’Longhi vhodných ako vianočný darček. Ak ste sa ešte nerozhodli, máme pre vás ďalšie lákadlo: k vybraným kávovarom zakúpeným cez eshop De’Longhi teraz dostanete aj sadu Venchi x De’Longhi obsahujúcu taliansku čokoládu Venchi, kávy De’Longhi a dovedna šesť špeciálnych pohárov.

Na eshope De’Longhi okrem toho nájdete aj ďalšiu perličku. Pákový kávovar La Specialista Arte je po novom k dispozícii v žltej i zelenej farbe. V týchto farebných variáciách si ho viete zakúpiť jedine na delonghi.com. Jedinou nevýhodou voľby tohto kávovaru je to, že nepatrí medzi vybrané produkty, ku ktorým automaticky dostanete sadu Venchi.

sada Venchi ku kávovarom DeLonghi

Čo obsahuje sada Venchi x De’Longhi?

Venchi je ikonická talianska spoločnosť, ktorá sa čokoláde venuje už od roku 1878. V sade nájdete dve balenia čokolád Venchi: jednak 60% horkú čokoládu s jemnými tónmi sladkej a zároveň opojnej chute a jednak 75% extra horkú s jemným aromatickým buketom a kvetinovými tónmi, ktoré sú nasledované náznakom vanilky.

De’Longhi do sady pribalilo aj svoje kávy Classico, Selezione, Crema, bezkofeínovú kávu a okrem toho aj exkluzívne navrhnuté sady pohárov (trikrát po dva kusy) s dvojitou stenou. Poháre na latte macchiato, cappuccino a espresso sú zhotovené tak, aby vaše nápoje pomáhali udržať teplé. Vďaka ich priehľadnosti si navyše môžete vychutnať aj vizuálny pôžitok z kávy.

Tak čo, idete do toho?

poháre DeLonghi ako súčasť sady Venchi
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close