Kávovary

Vianočná akcia: Kávovary De’Longhi kúpite s 15% zľavou

Spoločnosť De’Longhi je partnerom Blogu o káve už približne tri roky. V redakcii sme vďaka tomu mali možnosť vyskúšať viacero kávovarov tejto značky a urobili sme o nich ozaj veľa článkov. Keď ste si ešte žiadny neobstarali, teraz je ten správny čas.

Od 7. do 17. decembra 2023 môžete na slovenskej i českej mutácii stránky delonghi.com využiť zľavový kód BLOGOKAVE15. Kávovar si tak zaobstaráte priamo z oficiálneho eshopu najsilnejšieho svetového predajcu.

Pri výbere vám pomôže článok s názvom „Ktoré kávovary De’Longhi budú hitom Vianoc 2023?“, v rámci ktorého sme vyspovedali brand manažérku De’Longhi pre územie Českej republiky a Slovenska Kláru Neugebauerovú.

Najväčším aktuálnym hitom je podľa Kláry Eletta Explore. V cenovej hladine do 400€ odporučila plnoautomatický kávovar Magnifica Start, vo vyššej cenovej hladine potom automat Dinamica alebo páku La Specialista Arte.

Keď chcete siahnuť po najvyššej kvalite a môžete si dovoliť výraznejšie zainvestovať, tak pre vás sú vhodné plnoautomatické kávovary PrimaDonna Soul alebo Maestosa, prípadne pákový kávovar La Specialista Maestro.

Kliknite na delonghi.com/sk-sk alebo delonghi.com/cs-cz a pri nákupe použite zľavový kód BLOGOKAVE15. Keď si kávovar objednáte do 17. decembra, De’Longhi vám ho stihne doručiť do Vianoc.

Výhoda nakupovania z oficiálnej stránky De’Longhi spočíva aj v tom, že k nákupu dostanete aj darček. Prehľad aktuálnych darčekov nájdete na tomto linku.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close