Nezaradené

Vianočný darček pre kávičkára: Verticcio pripravilo prehľadný zoznam tipov

Hľadáte vhodný vianočný darček pre kávičkára? Mohla by to byť káva? Kávovar? Baristické pomôcky a kávové príslušenstvo? Čaje? Čokolády? Spolu so slovenskou pražiarňou kávy Verticcio sme pre vás pripravili prehľad toho najzaujímavejšieho, čím by ste mohli obdarovať svojich blízkych.

Vo Verticcio to vymysleli šikovne a na web verticcio.sk pridali podstránku s názvom „Vianoce“. Tá je postavená veľmi prehľadne a obsahuje päť kategórií s vybranými tipmi na darčeky. Prídete, kliknete, niečo si vyberiete a podporíte slovenskú firmu. Poďte si spolu s nami prebehnúť jednotlivé rubriky.

Darček pre domáceho profi baristu

Tu nájdete vecičky pre nadšenca, ktorý si chce doma pripravovať veľmi kvalitnú kávu. Verticcio sem zaradilo napríklad aj horúcu novinku od La Marzocco, kávovar Linea Micra. Skvelý je aj mlynček Mahlkönig X54, ale potešia aj šálky Loveramics, kanvice, prípadne odklepávače.

šálky Loveramics Verticcio
Šálky Loveramics sú vysoká kvalita.

Veľmi fajn voľbou sú aj darčekové balenia káv. Verticcio ich ponúka tri: výber zmesí, výber čokoládových chutívýber ovocných chutí. To sú darčeky, ktoré potešia každého.

Darček pre milovníka alternatívy

Medzi alternatívne druhy prípravy kávy patria rôzne spôsoby prípravy filtrovanej kávy, či už V60, chemex, aeropress alebo french press. K tomuto všetkému si na verticcio.sk nájdete aj filtre, príslušenstvo a náhradné diely.

V rubrike venovanej alternatívkam nájdete aj množstvo rôznych mlynčekov, krásnych Hario sád, drippre, váhu, ale napríklad aj moka kávovar (koťogo) Bialetti.

červená zostava Hario
Na verticcio.sk je k dispozícii aj takáto červená zostava Hario.

Darček pre milovníka čaju

Čaj je popri káve jedným z najobľúbenejších nápojov sveta a pre mnohých je jeho príprava akýmsi rituálom. Holdujete mu aj vy?

V ponuke Verticcio nájdete rôzne druhy sypaných a porciovaných čajov a široký výber čajového príslušenstva – papierové filtre, sitká, čajové súpravy, čajové hrnčeky, kanvice na vodu, ale napríklad aj dózy na pohodlné uskladnenie sypaných čajov.

Spomenúť treba aj darčekové čajové balenia, ktoré sú k dispozícii hneď tri a všetky sú doplnené hrnčekom so sitkom.

Darček pre milovníka čokolády

Kto by nemal rád čokoládu? Verticcio má v ponuke širokú škálu sladkostí od viacerých slovenských výrobcov ako LYRA či Slowlandia. Pozrite sa sami.

čokoláda lyra čučoriedka ríbezľa
Mliečna čokoláda LYRA s posypom čučoriedka, ríbezľa.

Darček pre nerozhodného

V tejto kategórii nás zaujali darčekové poukazy, ktoré má Verticcio nastavené na 20€, 30€ a 50€. Aj nimi viete obdarovať a obdarovaný sa potom sám rozhodne, čo sa mu z ponuky slovenskej pražiarne bude najviac hodiť. Dobrá voľba, nie?

Káva ako darček

Okrem všetkého spomínaného si určite kliknite aj na samotný eshop s kávou, v ktorom nájdete množstvo kvalitných káv pre gurmánov zabalených v nových luxusných obaloch s priesvitným dnom. Aktuálnu ponuku nájdete tu.

Zľavový kód

Na verticcio.sk môžete od 17. do 20. novembra využiť zľavový kód BLACK a všetky 200g a 1kg kávy nakúpite lacnejšie o 30%.

kávy Verticcio
Takéto kávy Verticcio sme si objednali my do redakcie Blogu o káve 🙂
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close