Exkluzívne

VIDEO: Fitnesák Jožo Ertl kávičkuje na slovenských vrcholoch

Objav skutočnú chuť kávy

Predstavte si takýto deň. Vyberiete sa do prírody, doprajete si parádnu túru, užívate si chvíľky v lesoch a na kopcoch, nuž a napokon to všetko zavŕšite skvelou kávou.

Presne takto to robí nadšenec fitness a zdravého životného štýlu Jožo Ertl. Mladík z obce Brestovany pri Trnave sa tentoraz vybral na Majerovu skalu nachádzajúcu sa v juhovýchodnej časti Veľkej Fatry v okrese Banská Bystrica. Video prikladáme nižšie.

Priznal, že len nedávno si všimol podobnú záľubu aj u nórskeho dobrodruha Falkeho Omdala, o ktorom sme už písali. „Ten je však o niečo lepší, má aj mlynček,“ zasmial sa Jožo.

Káva v horách, káva na Majerovej skale
Detailná fotka výbavy Joža Ertla priamo z Majerovej skaly.

„Ja so sebou stále beriem varič, koťogo, vodu, hrnčeky, lyžičku a vopred zomletú kávu,“ povedal pre Blog o káve. „Potom si pohľadám vhodnú plochú skalu, na ktorú to všetko položím a vždy po zdolaní hory si doprajem dobrú kávu.“

„Kávu ozaj milujem a na tieto chvíle sa veľmi teším. Na horách som skoro každý víkend a čoskoro sa do nich chystám aj na stanovačku. To si budem kávičkovať aj pri východe, prípadne západe slnka,“ dodal Jožo Ertl.

Joža Ertla môžete sledovať na jeho instagramovom profile @jozoertl.

Káva na Majerovej skale

Fitnesák Jožo Ertl z obce Brestovany pri Trnave si takto doprial kávu na Majerovej skale. Paráda!

Uverejnil používateľ blogokave.sk Pondelok 15. júna 2020
Eshop s bio organickou kávou
Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close

Máte Adblock :(

Spravodajské stránky nemajú šancu prežiť bez reklamy. Preto by sme vás radi poprosili o to, aby ste si u nás vypli Adblock. Ďakujeme za pochopenie.