Zaujímavosti o káve

Zoznam pražiarní kávy na Slovensku

Prostredníctvom tohto blogu sa dlhodobo snažíme zvyšovať povedomie o slovenských pražiarňach kávy. Spočiatku sme ani my netušili, koľko ich je a keď sme hovorili o vyššom čísle ako 100, kadekto krútil hlavou. Zoznam pražiarní kávy na Slovensku de facto neexistoval.

Realita je však taká, že na území nášho štátu skutočne máme viac ako sto pražiarní kávy. Niektoré mená sú veľké a notoricky známe, niektoré sa ešte len snažia dostať na výslnie a niektorí najmenší snaživci ešte dokonca nemajú ani webovú stránku. Spektrum je široké.

Pražiarne kávy na Slovensku

V hornom menu webu blogokave.sk teraz pribudla rubrika Pražiarne kávy obsahujúca siahodlhý zoznam. Pražiarne sme zadelili v abecednom poradí podľa miest a obcí, v ktorých sa nachádzajú, pridali sme informácie o ich webových stránkach, ale aj o kontách na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

S mnohými pražiarmi sme už urobili aj exkluzívne rozhovory a linky na nich takisto nájdete v zozname pod názvami jednotlivých pražiarní. Veríme, že vás budú baviť a že vám poskytnú množstvo zaujímavých informácií.

Ako sa dostať na zoznam pražiarní kávy?

Ak ste slovenská pražiareň kávy, prípadne aspoň značka kávy, ktorej kávu praží iná slovenská pražiareň, napíšte nám. Kontaktujte nás buď mailom na adrese redakcia@blogokave.sk, prípadne napíšte na instagramové konto @ladislavkiraly. Zoznam radi rozšírime.

Pražiareň by v ideálnom prípade mala mať vlastnú webovú stránku, ale ak ju nemá, akceptujeme aj funkčné kontá na sociálnych sieťach Facebook alebo Instagram.

Zoznam pražiarní kávy na Slovensku nájdete tu.

Značky
Zobraz viac

Podobné články

Pridaj komentár

Back to top button
Close
Close